Öğretmenler

Eğitmenlere Eğitim Programı

EğitimJovi 2005-2006 eğitim döneminde başlayan ve devam eden eğitmenlere eğitim programı 2009-2010 eğitim döneminde de okullarda devam etmektedir.

Yeni ürünlerimizi deneyerek öğrendiğimiz maket çalışmalarımızda pekçok yeni teknik de öğrenmekteyiz. Çalışmanın sonunda okul öğretmenlerinin çalıştığı maket ve ürün paketini okulunuza hediye ediyoruz.

Muhtelif dönemlerde yapılacak olan resim yarışmaları ve verilecek olan ödülleri, dolduracağınız bilgi formumuz sayesinde sizlere duyurulacaktır.


Sanal Sanat Galerisi

Sevigili öğretmenlerimiz, çocuklarımızın çizmiş oldukları resimleri çocuğunuzun fotoğrafı ile birlikte bize Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine elektronik posta yoluyla gönderin, sitemizde yayımlayalım.

Sanal sanat galerisine giriş için tıklayınız.

 

 


Ürünlerimiz Hakkında

MarkalarımızKalitesinden emin olmadığınız ve çocuklarımıza zarar vermesinden şüphe edilen malzemeler yerine, kendini dünyanın dört bir tarafında kanıtlamış olan markalı ürünlerimizi denemenizi tavsiye ederiz.

Özellikle öğretmenlerimizin ihtiyaçlarını karşılama konusunda en iyi neticeyi almalarını sağlayacak ürünleri görmek için tıklayınız.

 

 


 

Muhtelif zamanlarda yapmış olduğumuz seminerlere katılmak ve öğretmenlere yönelik ücretsiz hediyelerimizden yararlanmak için bilgi formumuzu doldurmanızı rica ederiz.

Bilgi formumuzu doldurmak için tıklayınız.