Anne, babalar

Çocuklarımız yaşamı deneme ve yanılma yoluyla öğrenirler. Deneme ve yanılma metoduna uygun olan ürünlerimizi kullanarak çocuğunuzun kişisel ve zihinsel gelişmine büyük katkı sağlamış olursunuz.

 

 

 


Ürünlerimiz Hakkında

Kalitesinden emin olmadığınız ve çocuklarımıza zarar vermesinden şüphe edilen malzemeler yerine, kendini dünyanın dört bir tarafında kanıtlamış olan markalı ürünlerimizi denemenizi tavsiye ederiz.

Ürünlerimizden büyük bir kısmı uluslararası normlara uygun zehirli olmayan ürünler sınıfında olduğunu kabul edip onay veren resmi makam ve otoriteler denetiminde, bir dizi güvenlik safhalarıyla en titiz prosedürlere ve kontrollere tabi tutularak üretilen, uzmanlar tarafından kişisel ve zihinsel gelişimi arttırdığı kabul edilen markalı ürünlerdir.

Bu sayede en küçük yaştaki çocuklarımız bile, hiç bir tehlikeye maruz kalmaksızın doya doya oynayıp eğlenirken fiziksel ve kişisel gelişimlerine de katkı sağlanmış olur.

Özellikle Jovi, ürünlerinin imalat aşamasında çevre kirliliğinin önüne geçmek maksadı ile her türlü geri dönüşüm ve ayrıştırma safhalarını izlediği gibi, kullanım aşamasında meydana gelebilecek olası kirliliklere karşı ayrı ayrı temizlik prosedürleri oluşturmuştur.

 


Sanal Sanat Galerisi

Sayın anne, babalar, çocuklarımızın çizmiş oldukları resimleri çocuğunuzun fotoğrafı ile birlikte bize Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine elektronik posta yoluyla gönderin, sitemizde yayımlayalım.

Sanal sanat galerisine giriş için tıklayınız.

 

 

 


Evde çocuklarımızla ya da çocuklarımızın kendi başlarına uygulamalar yapabileceği pratik ve zevkli ürün çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.