Jovi, Molin, Mungyo, Lion, Simbalion, Kishore 

1997 yılından bu yana matbaa ve kırtasiye konusunda faaliyet gösteren SDK Grafik, sektördeki birçok değerli yabancı markaları uzun süre bünyesinde barındırmak sureti ile her geçen gün güçlenmekte olan bir isimdir.

Günümüz gelişen dünyasında ihtiyaçlarımızın karşılanmasına yönelik hizmeti, zengin ürün çeşidi ile kendisine görev edinen SDK Grafik, kalitesi ispat edilmemiş ürünleri bünyesinde tutmayan, her kesimdeki kitlelerin ihtiyaçlarına cevap vermeye odaklı, farklı beklentilerin çözümüne uygun fiyat anlayışı ile sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Türk kırtasiye sektöründe bir çok alanda hizmet vermekte olan SDK Grafik, okul ve okul öncesi ürünleri, büro ve ofis malzemeleri, boya ve sanatsal ürünleri kategorileri ışığında, kuvvetli ekibi ile birlikte dünyaca tanınmış Jovi, Molin, Mungyo, Lion, DFH, Delfiore gibi markaların uzun süredir distribütörlüğünü ve satışını yapmaktadır.

Kırtasiye sektöründe ileriye dönük bir vizyonla hareket eden şirketimiz, her türlü yeni önerilere ve işbirliğine açık bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

 Dashing, Defiore, Sadocs, Titi, Dfh